مطالب

فعالیت ها و محصولات

مشخصات محصولات تولیدی

انواع محصولات تولیدی شرکت با خلوص بیش از 90 درصد با بسته بندی های زیر عر ضه می گردد:

1

آهک کلوخه- فله

2

آهک کلوخه- بیگ بگ

3

آهک پودر میکرونیزه زنده- فله

4

آهک پودر میکرونیزه زنده- بسته بندی شده در کیسه های p.p

5

آهک هیدراته- فله

6

آهک هیدراته- بسته بندی شده در  پاکتهای کاغذی و p.p لمینت دار

7

آهک هیدراته –بسته بندی شده در پاکتهای p.p معمولی

8

آهک درجه 2-فله

9

آهک ضایعاتی- فله

10

سنگ آهک دانه بندی شده- فله mm 10-0

11

سنگ آهک دانه بندی شده- فلهmm15-10

12

سنگ آهک دانه بندی شده- فلهmm40-15

13

سنگ آهک دانه بندی شده فله mm 10-2

این شرکت در سال 1361 عمدتاً با سرمایه گذاری بانک مسکن با هدف تأمین مواد اولیه مورد نیاز صنایع مختلف و از جمله تولید کنندگان آجر ماسه آهکی تأسیس و در سال 1372 به بهره بردای رسیده است و در راستای سیاست خصوصی سازی در سال 1383 به بخش خصوصی واگذار شده و بخش خصوص نیز با شناخت نقاط ضعف و قوت توانسته حضور بسیار خوبی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد و نیاز طیف وسیعی از صنایع مختلف را برآورده نماید و با توجه به قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی مناسب و دسترسی آن به آبهای خلیج فارس و همچنین مرز زمینی کشور عراق تاکنون توانسته سالیانه نیمی از محصولات تولیدی خود را به خارج از کشور صادر نماید و با در اختیار داشتن بهترین ماشین آلات روز دنیا که تکنولوژی آن متعلق به کشور آلمان بوده و استفاده از سنگ آهک استخراج شده از معادن مجاور کارخانه که از خلوص مطلوبی برخوردار است کیفیت محصولات تولیدی خود را بالا برده و برند خود را در بازار داخلی و خارجی جا بیاندازد و همواره بر این باور بوده تا با بسط و توسعه فروش محصولات خود به رشد و توسعه و پویایی شرکت توجه ویژه داشته باشد و در این راستا به نیروی انسانی بعنوان یک دارایی با ارزش نگاه خاصی داشته و صیانت از نیروی کار را در اولویت های کاری خود قرار داده تا با ایجاد فرهنگ کار و بالا بردن آن به هدف خود دست یابد و در این رهگذر علاوه بر برآورده نمودن خواسته های سهامداران به ایجاد اشتغال و اقتصاد منطقه کمک نماید.

معرفی محصول

  • آهك كلوخه: آهك كلوخه به سنگ آهك پخته شده گفته ميشود.
  • آهك زنده به صورت پودر: اين آهك با آسياب كردن آهك كلوخه بدست مي آيد. به علت ميل تركيبي شديد اين نوع آهك با آب و رطوبت هوا حمل و نقل و انبار سازي آن مشكل بوده، از اين نظر براي حمل و نقل آن از بونکر و يا از كيسه هايي كه يك لايه آن ضد رطوبت باشد استفاده مي گردد .
  • آهك هيدراته : آهك هيدراته همان هيدروکسید كلسيم مي باشد كه از تركيب آب با آهك مطابق فرمول زير بدست مي آيد.

Cao + H2O"Ca(OH)2

فرآيند هيدراتاسيون آهك با آزاد شدن حرارت همراه است. به طوريكه بازاي هر گرم آهك 280 كالري حرارت توليد مي گردد. آهك هيدراته پودر خشك و سفيد رنگي است كه به عنوان یک ماده  قليايي پايه در بسياري از فرآيندهاي شيميايي مصرف مي شود.

گروه طراحی وب سایت وبی ها
گالری تصاویر
تماس با ما
درباره ما
محصولات
2021  شرکت آهک صنعتی و هیدراته لرستان -    Design By meysam_shamseh